Patryk Stefański nigdzie się nie wybiera! Doświadczony zawodnik przedłużył kontrakt z Polonią!

Na tą wiadomość czekało wielu sympatyków Polonii Bytom. Dziś możemy już oficjalnie poinformować, iż jeden z kluczowych zawodników niebiesko-czerwonych ostatnich lat, prawdziwy “człowiek instytucja” w naszym zespole, Patryk Stefański, podpisał nowy, trwający aż do 2025 roku kontrakt z klubem dwukrotnych mistrzów Polski!

 

O tym, jak ważną postacią Patryk Stefański jest dla Polonii Bytom, przekonywaliśmy się już od kilku, dobrych lat. Potwierdzają to nie tylko osoby związane z działalnością pierwszej drużyny Polonii, ale również społeczność naszej Akademii Piłkarskiej, w której Patryk odpowiada za jedną z najmłodszych grup, prowadząc zajęcia sportowe z maluchami z Akademii Przedszkolaka.

Zakładający niebiesko-czerwoną koszulkę z numerem “16” na plecach zawodnik, w każdym meczu pozostawia na boisku mnóstwo sił, czego efekty już od wielu sezonów widoczne są w liczbach, podsumowujących jego dorobek bramek oraz asyst. Najbliższy sezon będzie jego ósmym w zespole Królowej Śląska. Przed niezwykle ambitnym zawodnikiem kolejne wyzwania i jest nam niezmiernie miło, że zdecydował się swoje kolejne piłkarskie cele realizować, zakładając koszulkę Polonii Bytom.

 

-Ambicje Polonii Bytom w niedalekiej przyszłości sięgają nie tylko II ligi. Jestem ambitną osobą, która również obiera sobie cele, chcąc je później realizować. Podpisując trzyletnią umowę chciałbym się stać częścią tego projektu, gdyż uważam, że Polonia powinna wrócić na należne jej miejsce w polskiej piłce nożnej. Cieszę się na możliwość dalszej współpracy z tym klubem i mam nadzieję, że przyjdzie nam razem święcić kolejne sukcesy po kolejnych szczeblach rozgrywkowych – podkreślił jeden z ulubieńców bytomskich kibiców, Patryk Stefański.

 

Ciesząc się z możliwości dalszej współpracy życzymy Patrykowi kolejnych udanych występów w barwach Polonii Bytom!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę