W Polonii wszystko gra! Wspieramy 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Miniona niedziela zainaugurowała 32. edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami trwają jeszcze różnego rodzaje aukcje charytatywne, wspierające cel tegorocznej Orkiestry. Tak, również i tym razem piłkarska Polonia Bytom z radością dołączyła się do tej szlachetnej idei.

Tym razem Orkiestra gra pod hasłem: “Płuca po pandemii”. Wymowny przekaz podkreśla tylko istotne znaczenie naszego zdrowia dla tegorocznej zbiórki. Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do “diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych”. Zarówno dzieci, oczywiście pod nadzorem osób pełnoletnich, jak i dorośli mogą w tym roku wesprzeć działania Orkiestry poprzez wzięcie udziału w naszych licytacjach. A jest o co walczyć!

Aukcje BS Polonii Bytom w ramach tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

Koszulka Polonii Bytom z meczu Fortuna Pucharu Polski z Arką Gdynia oraz meczowy plakat z autografami zawodników

“Mecz Przyjaźni” pomiędzy Polonią Bytom a Arką Gdynia wypełnił niecałe trzy miesiące temu trybuny przy Piłkarskiej po brzegi. Nasza drużyna po walce uległa pierwszoligowcowi, jednak długo na boiskowym zegarze utrzymywał się wynik remisowy. Specjalna, jedyna w swoim rodzaju koszulka Polonii Bytom z tamtego spotkania wraz z autografami piłkarzy Królowej Śląska oraz meczowy plakat mogą być Twoje! Aukcja dostępna jest pod tym linkiem: TUTAJ.


Udział w zdjęciu grupowym Polonii Bytom przed rundą wiosenną sezonu 2023/2024

Drużynę tworzą nie tylko zawodnicy czy sztab szkoleniowy. Piłka nożna łączy wszystkich, a dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy możesz wziąć udział w jedynej w swoim rodzaju, sesji zdjęciowej z drużyną Polonii Bytom przed rundą wiosenną sezonu 2023/2024. Wylicytuj możliwość znalezienia się na grupowym zdjęciu Niebiesko-Czerwonej rodziny i zapewnij sobie pamiątkę na wiele lat! Aukcja dostępna jest pod tym linkiem: TUTAJ.


Zagraj z zawodnikami Polonii Bytom w grę EAFC24!

O sukcesach w E-sporcie Polonii Bytom pisaliśmy już niejednokrotnie. Wraz z coraz większym zainteresowaniem tej dziedziny sportu, zdecydowaliśmy się połączyć pasję do piłki nożnej oraz najnowsze technologie. W naszej licytacji możesz wygrać pojedynek z zawodnikami piłkarskiej Polonii Bytom w specjalnie przygotowanej scenerii. Profesjonalny komentarz, zawodnicy Polonii “na trybunach” i Ty, w pojedynku 1×1 z naszymi piłkarzami. Musisz tego doświadczyć! Aukcja dostępna jest pod tym linkiem: TUTAJ.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę