Aplikacja Polonii Bytom jest już dostępna!

Pracowaliśmy nad tym projektem od kilku miesięcy i już nie mogliśmy się doczekać dnia, w którym będziecie mogli pobrać go na swój telefon. Ten moment jednak nadszedł właśnie dziś – oficjalna aplikacja Polonii Bytom jest już dostępna! 

Duuuuużo mamy Wam do opowiedzenia – zacznijmy zatem bo niewątpliwie to historyczny dzień, w którym każdy z Was może wspólnie z nami realizować cele Polonii Bytom. To przełomowy dla nas projekt, który mamy nadzieję, wspólnie będziemy rozwijali każdego dnia.

Korzystanie z aplikacji
Na dobry początek pobierz aplikację z Google Play lub App Store. Do użytkowania zapraszamy również na aplikacja.bspb.pl, to równie wygodna forma i dostęp to wszystkich swoich statystyk. Gdy już ją zainstalujesz i uruchomisz, to zostaniesz poproszony u uzupełnienie kilku podstawowych danych. Ponadto, również o dodanie numerów kart płatniczych. Jeśli chcesz, to możesz to uczynić, a dzięki temu w przyszłości, robiąc stacjonarnie zakupy u naszych partnerów, przekażą oni Polonii część dochodu z danych zakupów. Ten proces jest w pełni bezpieczny.

Przekazujemy Wam narzędzie składające się z wielu rozbudowanych modułów, które mogą służyć jako rewelacyjne uzupełnienie pozostałych kanałów komunikacji Polonii Bytom. Użytkownicy aplikacji m.in. otrzymują stały dostęp do aktualnych materiałów przygotowywanych przez klub, ale także do terminarza, tabeli oraz kadry zespołu.

Stworzyliśmy również tablicę, gdzie każdy z Was może publikować zdjęcia i filmy związane z Polonią Bytom, komentować wpisy i mecze, lajkować interesujące treści, a także udostępniać materiały innym. Jednym zdaniem – nowa platforma do komunikacji wśród kibiców i Partnerów w aplikacji.

Z pozycji użytkowania aplikacji możecie także jednym kliknięciem przenieść się na klubowy profil facebookowy, a także naszego Twittera, Instagrama i kanał na YouTube. Równie szybko traficie na stronę internetową Akademii Polonii Bytom. Możliwości jest naprawdę wiele i nudzić się na pewno nie będziecie.


Co jednak najważniejsze i priorytetowe – wspiera ona proces tworzenia wyznaczonych celi Polonii Bytom! Tak – teraz razem z nami możesz budować Klub i realizować wspólne marzenia!
Wystarczy, że… zrobisz codzienne zakupy i zapłacisz kartą. Naprawdę. Część kwoty, którą wydasz u naszych Partnerów, zostanie przeznaczona na konkretne cele związane z funkcjonowaniem klubu. Nic na tym nie stracisz, nie dołożysz ani grosza więcej niż zazwyczaj, a możesz mieć realny wpływ na budowę bytomskiej Polonii.

Jak to działa?
Po wejściu w aplikację na pewno szybko zauważysz podstronę „ZRÓB ZAKUPY”. To właśnie tam możesz wybrać interesujący Cię sklep internetowy lub stacjonarny.

Sklepy internetowe
Kliknij „PRZEJDŹ DO SKLEPU” i zrób zakupy tak, jak dotychczas. Bez najmniejszej zmiany! Wśród internetowych Partnerów Polonii znalazło się ponad 1100 sklepów. Wśród nich znajdziesz takie marki, jak InterSport, Mosquito, Nike, Adidas, AliExpress, Allegro, Booking.com, Księgarnia Internetowa Matras, Empik, Groupon, New Balance, Pyszne.pl, Huawei i wiele, wiele innych, które dzielą się częścią przychodów z transakcji dokonywanych przez kibiców Polonii Bytom.

Sklepy stacjonarne
Na pewno zauważyliście też, że jest tam podstrona dotycząca zakupów stacjonarnych. Okres pandemii nie sprzyja w zakupach i usługach bezpośrednich jednak my mimo trudności, postawiliśmy na wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców. Oczywiście prosimy o rozwagę i zachowanie wszystkich zasad wymogów reżimu sanitarnego, jednak pamiętajcie, że u stacjonarnych partnerów np. z branży gastronomii, możecie również zamawiać z dostawą lub z odbiorem na wynos.
W przypadku zakupów stacjonarnych należy po prostu zapłacić kartą płatniczą zarejestrowaną w aplikacji. Nic więcej! Prawda, że proste? Dodatkowym ułatwieniem dla Partnera na pewno będzie fakt, jeśli wspomnisz, że dzwonisz bo znalazłeś go w aplikacji.

Inne formy wsparcia
Każdy użytkownik aplikacji może również w każdej chwili dokonać dowolnej wpłaty na konkretny cel, na który w danym momencie zbierane są środki. Jest to możliwe po wybraniu podstrony „Datki”. Tam też dostępna jest opcja „Zrób przelew”, a także „Wyślij Premium SMS”. Ich obsługa jest intuicyjna, a sam proces pochłonie co najwyżej kilkadziesiąt sekund.
Co ważne, na robieniu zakupów przez aplikację nic nie stracisz, bo ceny produktów i usług pozostaną niezmienne, natomiast będziesz miał istotny wpływ na regularne dokładanie swoich cegiełek do realizacji konkretnych celów naszego Klubu.


Cele
Zawsze będziesz wiedział, na co będą przeznaczane przez Ciebie i innych kibiców pieniądze. Aktualne zamierzenia, na które zbieramy fundusze, znajdą się w zakładce „CELE” w aplikacji. Będzie tam też lista celi, które udało się już zrealizować. Chcesz pomóc wyposażyć szatnie dzieciom i młodzieży z Akademii? Chętnie byś pomógł w dofinansowaniu zgrupowania, bo wiesz, że nie będzie Cię to nic kosztowało? Byłoby ekstra dołożyć się do zakupu jakiegoś sprzętu dla Klubu? W końcu staje się to możliwe!
W każdej chwili możesz też sprawdzić wysokość wsparcia, którego udzieliłeś za pomocą zrealizowanych zakupów. Ta informacja pojawi się po zalogowaniu na aplikacja.bspb.pl.

Zakupy wspierające cele aplikacji Polonii możesz robić zarówno na telefonie komórkowym, na komputerze oraz tradycyjnie, czyli w sklepach stacjonarnych osobiście lub przez dostawę. Pełna wygoda i tak naprawdę nic się dla Ciebie nie zmienia. Na swoim koncie możesz dodać do 5 kart płatniczych (debetowych, kredytowych). Mogą to być karty prywatne i firmowe.
Zapewniamy, że dane przechowywane przez aplikację są bezpieczne. Nigdzie nie przekazujemy jakichkolwiek informacji na Twój temat. Nie śledzimy Twojej lokalizacji, nie mamy dostępu do plików, które gromadzisz w telefonie.

Aplikacja powstała we współpracy z Fundacją Kibica. Śledźcie nas uważnie, przed użytkownikami inicjatywy wiele konkursów, niedostępnych nigdzie indziej materiałów oraz niespodzianek.
Razem zbudujemy przyszłość, razem możemy więcej!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę