Dziękujemy za wszystko!

Marcin Lachowski i Wojciech Mróz dzisiejszym meczem ze Stalą w Brzegu zakończyli pobyt w Polonii Bytom w roli zawodników. 

Obydwu Panów nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać. Postacie niezwykle lubiane, dla wielu obok Jacka Trzeciaka, symbole bytomskiego charakteru w XXI wieku.

Marcin Lachowski przyszedł do Polonii Bytom w 2014 roku, stopniowo zyskując sympatię bytomskiej publiczności nie tylko zdobywanymi bramkami, ale także relacjami poza boiskiem. Prowadząc firmę w naszym mieście wkomponował się w klimat Polonii Bytom jak mało kto a w szatni szybko wywalczył opaskę kapitana. Dla Polonii Bytom zagrał w ponad 250 meczach, zdobywając blisko 70 goli.

Wojciech Mróz to wychowanek, który w Polonii Bytom spędził łącznie 15 sezonów. Wielokrotnie podkreślający, że czuje się Polonistą z krwi i kości, reprezentując bytomski Klub w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy, Ekstraklasy, Pucharu Polski a także w późniejszych latach na niższych szczeblach rozgrywkowych. Wojciech Mróz to także trener w Akademii Polonii Bytom i z zawodem trenera, wychowanek bytomian wiąże swoją przyszłość.

Słowo pisane nie odda emocji, które dziś nam towarzyszą, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalny materiał video z obydwoma zawodnikami.

Oficjalne podziękowanie dla Marcina Lachowskiego i Wojciecha Mroza planowane jest na pierwszy mecz domowy w sezonie 2021/2022. Mamy nadzieję, że nie z udziałem 25% czy 50% a z ilością 100% dostępnych miejsc i z publiką, która godnie naszym zawodnikom podziękuje.

,,Za walkę i ambicję szczerze dziękujemy, pokazaliście co znaczą bytomskie charaktery…”

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę