
Selekcjoner kadry U-19, Wojciech Kobeszko powołał 21 piłkarzy na zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej i mecze pierwszej fazy kwalifikacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy do lat 19. Wśród powołanych znalazł się nasz bramkarz, Axel Holewiński.
Axel Holewiński ostatnie miesiące z pewnością może zaliczyć do udanych. Będący w bardzo dobrej formie nasz młodzieżowy bramkarz w zeszłym miesiącu otrzymał powołanie na konsultacje kadry, a we wrześniu otrzymał powołanie na zgrupowanie. Biało-Czerwoni na październikowym zgrupowaniu zmierzą się z:
- Maltą – 9 października godz. 18:00
- Gibraltarem – 12 października godz. 18:00
- Turcją – 15 października godz. 13:00
Axelowi gratulujemy oraz życzymy samych sukcesów na arenie międzynarodowej!







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















