Cennik biletów oraz podział na sektory w sezonie 2023/2024

Już w najbliższą sobotę 2 września zespół Polonii Bytom rozegra pierwszy mecz ligowy w roli gospodarza na nowym obiekcie przy ul. Piłkarskiej 8.

To powrót bytomian do meczu u siebie od ponad 5 lat! Wraz z uzyskaniem pozwoleń na użytkowanie od wszystkich instytucji, przedstawiamy pierwsze informacje dotyczące cen biletów na sezon 2023/2024 oraz podziału miejsc.

Podział na sektory

Nowy obiekt spełnia wszystkie wymogi licencyjne Polskiego Związku Piłki Nożnej dla rozgrywek 2. ligi. Oddana do użytku trybuna podzielona jest na sektory:

  • Sektor A (niezadaszony) – 460 miejsc z podziałem na A1 – 230 miejsc oraz A2 – 230 miejsc,
  • Sektor B (zadaszony) – 255 miejsc (sektor centralny zawierający również miejsca dla mediów i gości klubu),
  • Sektor C (niezadaszony) – 460 miejsc z podziałem na C1 – 230 miejsc oraz C2 – 230 miejsc.

Łączna liczba to 1175 miejsc.  Sektory A1 i A2 to sektory rodzinne z zakazem palenia wyrobów tytoniowych, w sąsiedztwie których przygotowana będzie specjalna strefa bajtla z obecnością Olimpioka. Z kolei sektory C1 i C2 to miejsca przeznaczone dla kibiców aktywnie dopingujących nasz zespół.

Cennik biletów – warto kupować online w przedsprzedaży!

By uniknąć kolejek w dniu meczu, zachęcamy do wcześniejszego zaopatrzenia się w wejściówki, które w przedsprzedaży będą tańsze. Cennik biletów w rundzie jesiennej przedstawia się następująco:

Kategoria biletu Normalny Ulgowy Rodzinny
Przedsprzedaż 20zł 12zł 27zł
Dzień meczowy 25zł 14zł 35zł

 

  • Bilet ulgowy – przysługuje dzieciom i młodzieży w wieku od 7-18 lat.
  • Bilet rodzinny – bilet dla dzieci/młodzieży w wieku 7-18 lat oraz dla osoby dorosłej będącej opiekunem.

Dzieci w przedziale wiekowym 0-6 mają zagwarantowany darmowy wstęp, bez przydziału miejsca siedzącego.

Zarówno w systemie online jak i stacjonarnie, jedna osoba może zakupić maksymalnie 5 biletów. Warunkiem jest posiadanie wszystkich danych (imię i nazwisko, pesel) osób, dla których kupuje się wejściówki. Bilety będą zawierały oznaczenie sektora, rzędu oraz miejsca. Na obiekcie należy zajmować miejsca zgodne z oznaczeniem na bilecie.

Przed wejściem na obiekt zachęcamy również do zapoznania się z regulaminami: imprezy masowej, obiektu oraz depozytu. Regulaminy zlokalizowane są przy każdym wejściu na dany sektor.

Fazy sprzedaży, jak kupować?

Do dyspozycji naszych sympatyków oddana zostanie nowa strona www z systemem nabywania wejściówek na mecze przy ul. Piłkarskiej 8. Ważne, aby pamiętać o wydrukowaniu biletu lub posiadaniu go w wersji mobilnej w taki sposób, żeby łatwo zeskanować kod podczas wejścia na obiekt. Dla osób, które preferują stacjonarną sprzedaż biletów, każdorazowo opublikowany zostanie harmonogram przedsprzedaży stacjonarnej wraz z lokalizacjami. W dniu meczu kasy biletowe otwarte będą z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym (jeśli w dniu meczu bilety będą jeszcze w sprzedaży). Do dyspozycji kibiców w dniu meczowym będą trzy kasy biletowe:

  • dwie zlokalizowane przy wejściu od ul. Piłkarskiej 8,
  • jedna po przeciwległej stronie, znajdująca się za sektorem C. Kasy biletowe czynne będą do rozpoczęcia drugiej połowy danego spotkania.

Kolejną nowością jest sprzedaż biletów prowadzona fazami w danych sektorach. Na mecz z Pogonią Siedlce sprzedaż prowadzona będzie następująco:

  • Faza I (rusza już 28.08.2023):

– sektor A1 –  rezerwacje miejsc dla wychowanków Akademii Piłkarskiej,

– sektor A2 – ogólnodostępna sprzedaż miejsc,

– sektor B – ogólnodostępna sprzedaż wybranych miejsc,

– sektor C1 – ogólnodostępna sprzedaż miejsc.

  • Faza II (rusza 31.08.2023):

-sektor A1 i A2 – ogólnodostępna sprzedaż miejsc (jeśli nie zostaną wyprzedane w fazie I)

– sektor B – ogólnodostępna sprzedaż miejsc (jeśli nie zostaną wyprzedane w fazie I)

– sektor C1 – ogólnodostępna sprzedaż miejsc (jeśli nie zostaną wyprzedane w fazie I)

– sektor C2 – ogólnodostępna sprzedaż miejsc.

2 września widzimy się przy Piłkarskiej!

Start sprzedaży biletów zaplanowany został na poniedziałek 28 sierpnia. W tym samym dniu opublikowana zostanie informacja z harmonogramem przedsprzedaży biletów w formie stacjonarnej. Jeśli bilety zostaną wyprzedane w przedsprzedaży, sprzedaż w dniu meczowym nie będzie prowadzona.

Karty kibica

We wrześniu do sprzedaży trafią karty kibica. Karty kibica będą wydawane raz na sezon. Karta kibica nie będzie koniecznością do wejścia na obiekt, dzięki niej jednak posiadacz otrzyma wiele korzyści w tym m.in. pierwszeństwo w zakupie biletów, zniżki w klubowym fanshopie oraz udział w dedykowanych konkursach klubowych.

Masz pytania dotyczące sprzedaży biletów? Napisz do nas pod adres: bilety@bspb.pl.

Kolejne informacje wkrótce!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę