
21-letni pomocnik Dariusz Zapotoczny oraz 22-letni pomocnik Aleksander Januszkiewicz zostali zawodnikami Polonii Bytom. Wcześniej grali w GKS Katowice, Dariusz dla IV ligowych rezerw, a Aleksander w I ligowym zespole. Oboje podpisali z Polonią półroczny kontrakt.
Witamy na pokładzie!







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















