
Prezentujemy fotografie z sobotniego spotkania we Wrocławiu, przegranego przez Niebiesko-Czerwonych 0:1.
Galerię zdjęć można oglądać na naszej stronie internetowej – TUTAJ, a także na oficjalnym fanpage’u Polonii na Facebooku – TUTAJ.
foto: Anna Szłapa







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















