
Drodzy Kibice! W niedzielę po raz ostatni w sezonie 2025/2026 zagramy przy Piłkarskiej 8, w związku z czym potrzebujemy Waszego wsparcia na trybunach! Przypominamy, że od jutra otwieramy kasy przed meczem ze Śląskiem!
W środę oraz czwartek trwają odbiory biletów w naszej akademii, w związku z czym nie będzie możliwości zakupu biletów na niedzielny mecz. Niewykorzystana pula wejściówek trafi do do sprzedaży online i w kasach.
Na sektory A, B, C sprzedaż prowadzona jest bezpośrednio przez Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom. Zapisy w siedzibie SKK PB, które znajduje się przy ulicy Kolejowej 6, będą trwały do 15 maja.
Kasy biletowe znajdują się przy ul. Piłkarskiej 8 i są otwarte:
- Środa (13 maja): 16:15 – 19:00
- Czwartek (14 maja): 16:15 – 19:00
- Piątek (15 maja): 16:15 – 19:00
- Sobota (16 maja): 10:00 – 13:00
Ewentualne zmiany w harmonogramie otwarcia kas uzależnione będą od dostępności biletów. W dniu meczu kasy biletowe będą otwarte od godziny 18:15.







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















