Historyczna chwila! Akademia Piłkarska Polonii Bytom otwiera dziewczęcą sekcję!

Nadeszła wiekopomna chwila! Po raz pierwszy w ponad stuletniej historii klubu Polonii Bytom, otwieramy dziewczęcą sekcję piłki nożnej! W związku z tym zachęcamy wszystkie dziewczynki w przedziale wiekowym 2014 – 2017, do stawiania swoich pierwszych kroków na piłkarskiej ścieżce!

 

Dziewczyno, postaw na sport od najmłodszych lat!

Akademie sportowe Bytomskiego Sportu Polonii Bytom prowadzą nabór do sekcji sportowych, który ukierunkowany jest do wielu grup wiekowych, zarówno pod kątem edukacji szkolnej, jak i rozwoju sprawności fizycznej. Dzięki współpracy ze Szkołami Mistrzostwa Sportowego na terenie Miasta Bytomia prowadzimy treningi w ramach zajęć szkolnych, a także proponujemy warianty popołudniowe. Do tej grupy zaliczamy Akademię Przedszkolaka dla najmłodszych smyków, Blok Popołudniowy dla zawodników nie uczęszczających do SMS-ów, a także powołaną do życia grupę naszych młodych Lwic!

 

 

Akademia Piłkarska BS Polonia Bytom w pigułce:

  • Treningi w jedynej Akademii certyfikowanej przez PZPN w Bytomiu,
  • Posiadamy autorski program szkolenia, zatwierdzony przez PZPN,
  • Treningi z wykwalifikowaną kadrą trenerską (UEFA A, UEFA B),
  • Dodatkowy program z zajęć motorycznych,
  • Pełny ubiór sportowy,
  • Dofinansowanie do obozów sportowych,
  • Zajęcia treningowe w nowoczesnym obiekcie treningowym,
    … i wiele, wiele innych możliwości rozwoju!

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Akademią, która stawia od najmłodszych lat na prawidłowy, piłkarski rozwój młodego pokolenia naszej społeczności, czego dowodem jest przyznanie naszej Akademii Srebrnej Oznaki Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska, której efekty zajęć są wysoko oceniane przez trenerów monitorujących, co daje nam wielką satysfakcję z codziennej pracy i potwierdza słuszność naszej misji. Akademia Piłkarska BS Polonia Bytom to jedyna certyfikowana szkółka piłkarska na terenie Bytomia. Posiadamy autorski system szkolenia, zatwierdzony przez PZPN.

 

 

“Nowy Dom” Polonii Bytom!

Dodatkowym atutem dla dalszego rozwoju młodych adeptów piłkarskich jest z pewnością otwarcie nowego kompleksu treningowego dla ponad 400 wychowanków naszej Akademii. To dla całej niebiesko-czerwonej społeczności olbrzymi krok w przód i szansa, która otwiera dla nas wszystkich nowe możliwości. Wielofunkcyjny “nowy dom” dla Akademii Piłkarskiej BS Polonii Bytom daje szansę wszystkim naszym młodym zawodnikom na spełnianie swoich piłkarskich marzeń.

Więcej informacji o terminach zajęć już niebawem!

 

Jak się z nami skontaktować?

Trener koordynator: Robert Chwastek (tel. 511-603-949)
Sekretariat Spółki: (32) 288-08-88
Kontakt mailowy: akademia@bspb.pl

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę