Inauguracja ligi z Wartą Gorzów przy Frycza-Modrzewskiego

Meczem domowym z Wartą Gorzów Wielkopolski rozpoczniemy sezon 2022/2023. Spotkanie odbędzie się w sobotę 6 sierpnia o godzinie 18:00 na stadionie przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 w Bytomiu-Szombierkach. 

Gdzie zagra Polonia w całym sezonie?

Sezon 2022/2023 będzie poprzedzającym przenosiny Polonii Bytom na nowy obiekt przy ul. Piłkarskiej.  Na wzór klubów ze szczebla centralnego w naszym kraju, które również w czasie budowy nowych, bądź rozbudowy swoich obecnych obiektów piłkarskich, rozgrywają swoje mecze jako gospodarz na swoim macierzystym terenie, spółka Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. zdecydowała o chęci rozgrywania meczów w domu, jakim dla Polonii Bytom niewątpliwie jest słynny Olimp.

Pierwszy mecz z udziałem publiczności

Obecnie trwa procedura licencyjna związana z dopuszczeniem obiektu przy ul. Olimpijskiej do rozgrywek w sezonie 2022/2023.  W związku z jej trwaniem, mecz 1. kolejki z Wartą Gorzów odbędzie się na stadionie przy ul. Frycza-Modrzewskiego z udziałem publiczności. Będzie to doskonała okazja, by powitać nowego trenera oraz nowych zawodników i okazać bytomskiej drużynie wsparcie w walce o ligowe punkty.

W obliczu trwającej budowy, wszystkich sympatyków naszego Klubu prosimy o zrozumienie oraz cierpliwość. W przypadku rozgrywania pozostałych meczów sezonu na stadionie przy ul. Olimpijskiej, Klub dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej umożliwić swoim kibicom relacje z piłkarskich starć bytomskiego zespołu.

Szczegółowy terminarz całej rundy jesiennej zostanie podany po decyzji komisji licencyjnej dot. rozgrywania meczów w roli gospodarza przy ul. Olimpijskiej.

Przedsprzedaż biletów na mecz z Wartą Gorzów rozpocznie się w środę 3 sierpnia. O jej szczegółach poinformujemy w osobnym newsie.  Już teraz gorąco zapraszamy na stadion, liczymy na komplet publiczności!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę