
Środkowy obrońca Polonii, Kacper Czajkowski przez najbliższe pół roku będzie reprezentował barwy Gwarka Tarnowskie Góry.
Kacper trafił do naszego zespołu latem ubiegłego roku i jest obok Roberta Chwastka kolejnym zawodnikiem, który został wypożyczony właśnie do klubu z Tarnowskich Gór. Nasz stoper wystąpił w trakcie rundy jesiennej w czterech spotkaniach, w których uzbierał 153 minuty. Dziękujemy za ciężką pracę i zaangażowanie oraz za wkład wniesiony w udaną rundę jesienną w wykonaniu Polonii.
Życzymy zdrowia oraz udanych występów w nowych barwach!







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















