
Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN poinformowała o nieprzyznaniu licencji dla BS Polonii Bytom na grę w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2026/2027.
W komunikacie wskazano na naruszenie kilku kryteriów Podręcznika Licencyjnego. Klub zamierza odwołać się od decyzji komisji w wymaganym terminie. We wtorek Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN rozpatrzyła wnioski klubów Betclic 1. Ligii na grę w PKO Bank Polski Ekstraklasy w sezonie 2026/2027. Wśród klubów, którym nie przyznano licencji znalazła się BS Polonia Bytom. Jako powód wskazano niespełnienie kilku punktów, a także kryteriów Podręcznika Licencyjnego.
Spółka informuje, że będzie odwoływać się od decyzji komisji w wymaganym terminie.







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















