Mateusz Młynarczyk pierwszym letnim transferem Polonii Bytom!

24-letni Mateusz Młynarczyk został pierwszym letnim transferem drużyny Niebiesko-Czerwonych! Pomocnik pomimo młodego wieku jest doświadczonym graczem na poziomie 2. ligi, na której szczeblu rozegrał już blisko 100 spotkań. Młynarczyk przechodzi do Polonii Bytom jako wolny zawodnik z drugiego zespołu Śląska Wrocław.

 

Nasz nowy nabytek pochodzi z Gdyni, a jego pierwszym klubem był miejscowy Bałtyk. To tam Mateusz Młynarczyk przechodził przez kolejne drużyny młodzieżowe nadmorskiego klubu, by wiosną 2016 roku zadebiutować w piłce seniorskiej na poziomie 3. ligi. W sezonie 2017/2018 utalentowany pomocnik dołączył do Śląska Wrocław, grając najpierw w drużynie występującej w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, a następnie stanowiąc o sile drugiej drużyny wrocławskiego klubu, awansując ze Śląskiem najpierw do 3. ligi a później do 2. ligi.

 

Komentarz Mateusza Młynarczyka po podpisaniu umowy z nowym klubem:

Przede wszystkim chciałbym podziękować za zaufanie, jakim mnie obdarzono. Bardzo cieszę się z podpisania kontraktu z takim klubem, jakim jest Polonia Bytom. To klub z wielką historią a jego miejsce jest w Ekstraklasie i na pewno zrobię wszystko, by pomóc drużynie w walce o najwyższe cele.

Pierwsze treningi w Polonii były bardzo intensywne i nakierowane na jak najlepsze przygotowanie się do rozgrywek ligowych. Na boisku czuje się najlepiej na pozycji numer 8 i już nie mogę się doczekać się debiutu w nowych barwach!

 

Witamy naszego nowego zawodnika w niebiesko-czerwonej rodzinie i życzymy mu jak najlepszych spotkań w barwach nowej drużyny!

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę