
Nowym zawodnikiem Polonii Bytom został 24- latek Mateusz Słodowy, grający na pozycji obrońcy. Wcześniej mogliśmy go oglądać w klubach Górnika Zabrze, Energetyk ROW Rybnik, FK Viktoria Žižkov, Odra Wodzisław Śląski oraz Kolejarz Stróże.
Witamy na pokładzie!







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















