Mecz z Gwarkiem na Szombierkach. Przedsprzedaż biletów w środę

Drużyna Polonii Bytom w środę rozegra kolejne spotkanie ligowe. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Gwarek Tarnowskie Góry. Wszystkich sympatyków Niebiesko-czerwonych informujemy, iż mecz zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Frycza-Modrzewskiego. Środowy mecz w ramach 3. Ligi grupy III odbędzie się z udziałem publiczności.

 

Spotkanie pierwotnie miało zostać rozegranie na stadionie przy ul. Olimpijskiej. W dalszym ciągu trwa jednak proces weryfikacji boiska słynnego Olimpu do rozgrywek 3. Ligi. W związku z dalszym brakiem decyzji Komisji Licencyjnej, z uwagi na nadchodzący wielkimi krokami termin meczu, Klub podjął decyzję, aby rozegrać środowy mecz z udziałem publiczności na stadionie w Bytomiu-Szombierkach.

 

Decyzja dotycząca miejsca rozgrywania przez klub BS Polonia Bytom Sp. z o.o. domowych meczów mistrzowskich w sezonie 2022/2023 zapadnie w tym tygodniu.  O postępach w sprawie będziemy informować na bieżąco.

 

W związku z powyższym, zachęcamy wszystkich Kibiców do nabywania biletów na to spotkanie. Sprzedaż biletów rozpocznie się w dniu meczu, tj. w środę 17 sierpnia według poniższych schematów:

– w siedzibie SKK przy ul. Kolejowej 6 w godz. 11:00-16:00.

– w siedzibie Klubu przy ul. Kolejowej 2A, 1 piętro pok. 212 w godz. 10:00 – 16:00.

– w kasie biletowej stadionu przy ul. Frycza-Modrzewskiego 3 na godzinę przed rozpoczęciem spotkania (od 17:00).

 

Przypominamy, iż w związku ze zniesieniem przez Rząd RP części wytycznych związanych pandemią COVID-19, od 1 marca kibice mogą w komplecie, bez żadnych limitów, oglądać zmagania sportowców na stadionach i w halach. 

Bilet na mecz (sektor zadaszony) kosztuje 15zł.

Przypominamy również, za bilet można płacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.

Zapraszamy również na mecz wszystkich wychowanków naszej Akademii Piłkarskiej wraz z rodzinami. Wychowankowie Akademii Piłkarskiej wchodzą na mecze pierwszej drużyny za darmo, na podstawie voucherów. Szczegóły dotyczące odebrania voucherów dla zainteresowanych, przekażą poszczególnym grupom trenerzy.

 

Liczymy na Wasze wsparcie i głośny doping! Do zobaczenia!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę