Orest Tkaczuk przedłużył kontrakt z Polonią Bytom!

Dobre występy Oresta Tkaczuka wiosną nie przeszły niezauważone przez sterników Polonii Bytom. Napastnik przedłużył kontrakt z naszym Klubem i przez następny sezon również będzie mógł radować sympatyków Niebiesko-czerwonych swoimi bramkami!

 

24-letni Ukrainiec o polskich korzeniach szeregi zespołu Królowej Śląska wzmocnił w przerwie zimowej ubiegłego sezonu. Wychowanek Wołynia Łuck, dla którego Polonia jest czwartym klubem piłkarskim w naszym kraju, wystąpił w barwach klubu dwukrotnego mistrza Polski w sezonie 2021/2022 w piętnastu meczach ligowych oraz pucharowych, w których pięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Solidna praca, jaką Orest wykonuje podczas pobytu w naszym Klubie, wywarła na sztabie szkoleniowym Polonii Bytom duże wrażenie, dzięki czemu jego kontrakt został przedłużony do końca sezonu 2022/2023.

 

– Cieszę się, że mogę zostać w Klubie na kolejny rok. Napotkałem tutaj w Bytomiu sporo dobra, płynącego ze strony różnych ludzi i cieszę się, że w dalszym ciągu mogę być częścią tego projektu. Mamy dobrych zawodników, sztab szkoleniowy – bardzo dobrze nam się razem pracuję, wspólnie wzmacniając nasze umiejętności. Powinno to skutkować zdobyciem punktów w każdym meczu – powiedział po przedłużeniu umowy z Polonią Bytom jej napastnik, Orest Tkaczuk.

 

Cieszymy się, że Orest Tkaczuk zostaje z nami na kolejny sezon. W związku z tym, życzymy naszemu zawodnikowi kolejnych udanych występów na piłkarskich boiska i co za tym idzie, kolejnych bramek dla naszego Klubu!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę