
Damian Krumplewski został wyznaczony do roli sędziego głównego sobotniego meczu pomiędzy Zniczem Pruszków, a naszym zespołem. Dla 37-letniego arbitra z Kętrzyna będzie to trzeci mecz z udziałem Królowej Śląska w bieżącym sezonie Betclic 1. ligi.
Pierwsze spotkanie prowadzone przez Krumplewskiego miało miejsce w Łodzi, gdzie przegraliśmy z tamtejszym Łódzkim Klubem Sportowym 0:5. Drugi pojedynek miał miejsce przy Piłkarskiej 8, kiedy w rozegranym awansem spotkaniu rewanżowym z Górnikiem Łęczna padł remis 2:2. W obu przypadkach sędzia główny trzykrotnie sięgał do kieszonki po żółte kartoniki.
Krumplewskiemu na liniach pomagać będą Michał Gogolewski i Andrzej Jerszewski, funkcję sędziego technicznego pełnić będzie Dawid Wiśniewski, natomiast za monitorami VAR zasiądą Mateusz Złotnicki i Katarzyna Fijarczyk.








![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















