
Polonia Bytom otrzymała licencję na udział w rozgrywkach Betclic 1. ligi w sezonie 2026/2027!
Komisja ds. Licencji Klubowych rozpatrzyła wnioski o przyznanie licencji dla klubów ubiegających się o udział w rozgrywkach Betclic 1. ligi w sezonie 2026/2027. W gronie klubów, które otrzymały zgodę w pierwszym terminie rozpatrywania wniosków znalazła się Polonia Bytom.
Po rozpatrzeniu złożonego przez nasz Klub wniosku wraz z załącznikami Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN postanowiła przyznać naszemu klubowi
– licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Betclic 1. ligi w sezonie 2026/2027 z nadzorem infrastrukturalnym i finansowym;
– środek kontroli w postaci obowiązku zapłaty kwoty w wysokości 18 000 zł. za naruszenie kryterium F.03 oraz F.04 Podręcznika Licencyjnego.
Pełna treść komunikatu Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN znajduje się tutaj:
https://pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2026-05-29/komunikat-komisji-ds-licencji-klubowych-pzpn







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















