
Sparing, który miał się odbyć w sobotę 24.02. o godzinie 11:00 w Bytomiu na Szombierkach z RKS Grodziec ze względu na duże zachorowanie wśród zawodników oraz kontuzje został przeniesiony na przyszły tydzień.
O nowy terminie poinformujemy w najbliższym czasie.







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















