
Nie tak miało być… Polonia Bytom – Warta Gorzów Wielkopolski 2:4 (2:1)
12.03.2022
Nie takiego scenariusza rozpoczęcia wiosennych rozgrywek oczekiwała drużyna Polonii Bytom. Niebiesko-Czerwoni przegrali na inaugurację rundy wiosennej z Wartą Gorzów Wielkopolski 2:4 (2:1). Mimo rozegrania dobrej,…








![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















