
Rozpoczęła się runda wiosenna w wykonaniu Oldbojów Polonii Bytom
25.05.2022
Piątkowym meczem w Nowym Chechle zespół Oldbojów Polonii Bytom zainaugurował wiosenne zmagania w lidze Oldbojów, prowadzonej przez Podokręg Bytom. Niebiesko-czerwoni nie dali gospodarzom żadnych szans…








![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















