
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, spokoju, samych radosnych dni spędzonych w gronie rodzinnego ciepła, wszelakiej pomyślności oraz spełnienia marzeń.
Tego wszystkim naszych sympatykom życzą:
Zarząd, Rada Nadzorcza, Sztab Szkoleniowy, Zawodnicy oraz Pracownicy Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o.







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















