
Wszyscy na OLIMP!
Polonia Bytom już w środę 11.05.2016 r. o godzinie 18:00
na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2
w Bytomiu rozegra kolejne spotkanie ligowe. Naszym rywalem będzie zajmująca szóste miejsce w tabeli II ligi Kotwica Kołobrzeg.
Bilety na mecz z Kotwicą Kołobrzeg można kupować w sklepie Street Elite przy ul. Józefczaka 12 w godzinach od 10:00 do 17:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00, a także w kasach stadionowych przed meczem od godziny 14:30.
Cena biletu: 10 złotych
Dzieci do lat 10 wchodzą za DARMO!







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















