
Polonia Bytom pokonała na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka Lechię Zielona Góra 2:0 (2:0).
W meczu w ramach 15. kolejki rozgrywek III Ligi, Grupy III bramki zdobywali Kajetan Frankowski i z karnego Adam Żak. Skrót meczu dostępny jest w materiale poniżej, na kanale PB TV.
Obejrzyj video i zasubskrybuj nasz kanał!







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















