Sobotni mecz ze Skrą Częstochowa odwołany

Zima, która wygląda na to na dobre zakryła już nasz jesienny krajobraz, nie dała za wygraną. Z uwagi na zapowiadane na najbliższe dni burze śnieżne oraz niskie temperatury, w porozumieniu z klubem KS Skra Częstochowa, sobotni mecz w ramach rozgrywek 20. ligi został odwołany.

Rozegranie spotkania mistrzowskiego z uwagi na prognozowane warunki pogodowe niekorzystnie wpłynęłoby na bezpieczeństwo zawodników czy jakość rozgrywania zawodów. Pomiędzy zainteresowanymi klubami została podjęta decyzja o odwołaniu zaplanowanego na dzień 2 grudnia bieżącego roku spotkania 2. ligi. Stanowisko obu klubów zostało już przedstawione i zaakceptowane przez Komisję Rozgrywek PZPN. Wstępny termin przełożonego meczu to 17 lutego 2024 roku, jednak może on jeszcze ulec zmianie.

Zakupione na to spotkanie bilety oraz mini karnety zachowują ważność. W przypadku braku możliwości zrealizowania biletu w nowym terminie, istnieje prawo do odstąpienia od zakupu. W tym celu prosimy o przesłanie wiadomości mailowej na adres: bilety@bspb.pl.

Sobotni mecz ze Skrą Częstochowa był ostatnim z cyklu zaplanowanych na rok 2023 spotkań mistrzowskich z udziałem Polonii Bytom w rozgrywkach 2. ligi. Początek rundy wiosennej sezonu 2023/2024 nastąpi w terminie 24/25 lutego przyszłego roku.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę