
Dawid Krzemień w najbliższych miesiącach będzie reprezentował barwy V-ligowych Szombierek Bytom, gdzie trafił na zasadzie transferu czasowego.
W letnim oknie transferowym informowaliśmy o wypożyczeniu naszego pomocnika, Dawida Krzemienia, do trzecioligowego Pniówka Pawłowice Śląskie na sezon 2024/2025. Decyzją klubu wypożyczenie to zostało skrócone, a Dawid w ramach transferu czasowego będzie teraz reprezentował barwy innego bytomskiego zespołu – Szombierek.
Dawid – powodzenia w najbliższych miesiącach!







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















