
W najbliższą sobotę (28 lutego) o godzinie 19:30 Poloniści zmierzą się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki w Pruszkowie. Poznaliśmy obsadę sędziowską tego pojedynku.
Arbitrem głównym czekającego nas meczu będzie Filip Kaliszewski. Na liniach pomagać mu będą Artur Zakrzewski i Rafał Brieger, funkcję sędziego technicznego obejmie Szymon Rutkowski, natomiast za monitorami VAR zasiądą Kornel Paszkiewicz i Marek Opaliński.







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















