
Wypożyczenie Theodorosa Tsirigotisa zostało skrócone i grecki snajper powraca do Górnika Zabrze.
Theodoros Tsirigotis na początku września ubiegłego roku trafił na Piłkarską 8 w ramach wypożyczenia z Górnika Zabrze. Łącznie w szeregach Bytomskiego zespołu zanotował dwa występy: w meczu Pucharu Polski z Wartą Poznań i w starciu Betclic 1. Ligi z Miedzią Legnica.
Decyzją władz klubu wypożyczenie 25-letniego napastnika zostało skrócone. Grek powraca tym samym do Górnika Zabrze.
Dziękujemy za reprezentowanie barw Królowej Śląska i życzymy powodzenia w dalszej karierze!







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















