
Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy życzyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha, radości ze spotkań w rodzinnym gronie, realizacji postawionych celów, przezwyciężenia życiowych trudności, odpoczynku od codziennego zgiełku oraz wielu sukcesów zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej.
Tego wszystkim naszym Sympatykom życzą:
Zarząd, Rada Nadzorcza, Trenerzy, Zawodnicy oraz Pracownicy Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o.







![[Betclic 1. liga] Konferencja prasowa po meczu Polonia Bytom - Śląsk Wrocław](https://i.ytimg.com/vi/tc6WrW9urz0/default.jpg)






















