Już dzisiaj gramy z Olimpią Zambrów

W piątek Polonia Bytom będzie walczyć o kolejne punkty ligowe. Spotka się z Olimpią Zambrów w ramach 30. kolejki rozgrywek na stadionie E. Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2 w Bytomiu.

Olimpia Zambrów zajmuje obecnie trzynaste miejsce w tabeli drugiej ligi, mając na swoim koncie 31 punktów zgromadzonych w dotychczasowych spotkaniach. W pierwszym meczu rozegranym na wiosnę zespół z Zambrowa przegrał z Legionovią Legionowa (1:5). Podczas ostatnich 5 spotkań Olimpia grała w kratkę przegrała z Puszczą Niepołomice (1:2), z Błękitnymi Stargard Szczeciński (1:2), wygrała z Stalą Stalowa Wola (6:2) oraz z Kotwicą Kołobrzeg (2:1). W ostatnim spotkaniu rozegranym w sobotę przegrała u siebie z Rakowem Częstochowa (0:1).

Polonia ma na swoim koncie 6 porażek, 3 zwycięstwa i 1 remis. Podczas ostatniego meczu niebiesko-czerwoni przegrali na wyjeździe z Błękitnymi Stargard Szczeciński (0:1). Bytomianie plasują się na 18. miejscu w tabeli mając na swoim koncie 20 punktów. Podczas ostatniego spotkania z Olimpią Zambrów Polonia przegrała (1:2) strzelcem bramki dla naszego zespołu w 33 minucie był Arkadiusz Kowalczyk.

Początek spotkania o godz. 19:00 na stadionie E. Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2 w Bytomiu.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę