Bilety

 

Kupuj online – jest taniej i szybciej! Jak to zrobić?

Do Waszej dyspozycji oddajemy stronę bilety.poloniabytom.com.pl. To tutaj możecie kupić bilety bez wychodzenia z domu.  Jak założyć konto w systemie?

 1. Zarejestruj się na stronie bilety.poloniabytom.com.pl
 2. Wypełnij pola z danymi oznaczonymi * (e-mail, ustaw hasło, imię i nazwisko, PESEL, narodowość) – są one niezbędne do poprawnego kupowania biletów w systemie online,
 3. Im więcej danych spoza obowiązkowych wypełnisz, tym ciekawsze raporty dotyczące frekwencji i sprzedaży biletów będziemy mogli dla Ciebie przygotować. Zostawiając nam swój adres e-mail, jako pierwszy będziesz dowiadywał się o sprzedaży biletów na kolejne mecze.
 4. Odbierz mail aktywacyjny na swojej skrzynce e-mail.
 5. Gratulacje! Możesz kupić bilety!

Jak kupić bilet?

 1. Kliknij ,,kup bilet” w aktywny mecz w zakładce ,,w sprzedaży”.
 2. Spośród dostępnych sektorów wybierz ten, na którym chcesz obejrzeć mecz. Sektory A1 i A2 to sektory rodzinne, sektor B to trybuna centralna zadaszona, sektory C1 i C2 to sektory aktywnie dopingujących kibiców.
 3. Wybierz rząd i miejsce.
 4. Wypełnij dane osobowe, by pojawiły się kategorie biletów, które Tobie przysługują.
 5. Przejdź do płatności. Do Twojej dyspozycji jest system Przelewy24, w którym zapłacisz szybkim przelewem lub BLIK-iem.
 6. Po dokonaniu płatności na Twoim koncie w systemie pojawi się bilet. Możesz go bezpośrednio wydrukować lub wysłać na swój adres mailowy.
 7. Gotowe!

WAŻNE: Pamiętaj, by w dniu meczu mieć ze sobą wydrukowany bilet bądź posiadać go w wersji mobilnej, by czytnik mógł zweryfikować kod.

Cennik

Nie otrzymałem linku aktywacyjnego

W panelu logowania kliknij opcję ,,Nie otrzymałem linku aktywacyjnego”. Wpisz ponownie swój adres e-mail i sprawdź swojego maila. W przypadku braku ponownej wiadomości, skontaktuj się z nami pod adresem bilety.bspb.pl.

 

Przedsprzedaż stacjonarna 

Przed każdym meczem podawane będą terminy przedsprzedaży stacjonarnej biletów. Każdorazowo klub wydzieli odrębną pulę przeznaczoną tylko do sprzedaży stacjonarnej.

Kasy biletowe w dniu meczu 

Kasa biletowa będzie każdorazowo otwarta w dniu meczu na 2h przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Jeśli bilety zostaną wyprzedane w przedsprzedaży, w kasie biletowej będzie można jedynie pobrać duplikat biletu dla osób, które posiadają wejściówkę w wersji mobilnej.

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę