31. Finał WOŚP za nami. Aukcje charytatywne zakończone!

Nucąc słowa piosenki Mieczysława Fogga „Ta ostatnia niedziela” chcemy jeszcze na moment wrócić myślami do 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenia, które miały miejsce 29 stycznia były tylko dodatkową atrakcją – cel główny był jeden: walka z sepsą.

 

Wszystkie trzy sekcje występujące pod szyldem Bytomskiego Sportu również miały swój udział w tegorocznym finale. Oprócz wydarzeń, jakie miały miejsce na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów oraz w Hali na Skarpie, drużyny Polonii Bytom, idąc śladem ubiegłego roku, dołączyły się do internetowych licytacji. Wśród 191523 wszystkich wystawionych przedmiotów i „doznań” znalazły się m.in trening z żeńską drużyną hokeja, koszulka meczowa Starcia Pokoleń Polonia vs. Bobry, medal za Mistrzostwo Młodzieżowej Hokej Ligi sezonu 2020/2021. Spotkanie z najlepszym strzelcem Polonii, Dawidem Wolnym, wspólny wyjazd na mecz piłkarski oraz koszulka meczowa z sezonu 2022/2023 z autografami sztabu szkoleniowego oraz zawodników to były z kolei nasze propozycje dla piłkarskich sympatyków Królowej Śląska.

 

Informujemy, że dzięki hojności wszystkich, którzy wzięli udział w licytacjach, przekazaliśmy z naszego ramienia na fundację WOŚP łączną kwotę 5245,50zł.

 

Gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że w podczas kolejnego, 32 finału będziecie nadal GRAĆ Z NAMI! Do końca świata i jeden dzień dłużej!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę