Adam Fic wypożyczony do Dramy Zbrosławice

Adam Fic, a więc 20-letni środkowy obrońca drużyny Polonii Bytom najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu w IV-ligowej Dramie Zbrosławice. 

 

Wychowanek drużyna z Zaborza w kadrze “Królowej Śląska” pojawił się w trakcie letniego okienka transferowego przed startem sezonu 2019/2020. Występujący na środku obrony, młody zawodnik naszej drużyny w rundzie jesiennej na swoim koncie zaliczył 3 rozegrane ligowe spotkania. Najbliższe pół roku Adam Fic spędzi na wypożyczeniu w zespole przedstawiciela IV ligi, a dokładnie w Dramie Zbrosławice.

 

Kamil Rakoczy – trener Polonii Bytom:

“Rywalizacja na środku obrony w rundzie rewanżowej była bardzo mocna. Adam konkurował o miejsce w składzie z takimi zawodnikami jak Norbert Radkiewicz, Łukasz Matusiak, czy też Michał Bedronka, dlatego też liczba rozegranych minut nie zadowala zarówna nas, jak i na pewno Adama. Doszliśmy wspólnie do wniosku, iż patrząc na dalszy rozwój Adama, najlepszą dla niego w tej chwili opcją będzie półroczne wypożyczenie do innego klubu, w którym będzie mógł liczyć na regularną grę. Będziemy bacznie przyglądać się na wiosnę rozwojowi Adama i liczymy, że w kolejnym sezonie wywalczy sobie mocniejszą pozycję w niebiesko-czerwonych barwach”.

 

Adamowi życzymy udanych występów w barwach klubu z Ptakowic.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę