Akademia BS Polonii Bytom: porażka trampkarzy z Rakowem

Zespół trampkarzy Akademii BS Polonii Bytom uległ w piątkowy wieczór rówieśnikom z Rakowa Częstochowa w ramach 2. kolejki I ligi wojewódzkiej C1 (rocznik 2005). Oba gole w spotkaniu rozegranym na sztucznym boisku przy ul. Piłkarskiej padły w drugiej połowie.

To był bardzo fajny mecz, na wysokim poziomie. Można by rzec – z najwyższej półki, jak na tę kategorię wiekową. Zmierzyliśmy się z silną drużyną Rakowa, to było duże doświadczenie dla nas. Gratulacje dla przeciwnika. My też mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy – ocenił Wojciech Mróz, trener trampkarzy BS Polonii.

Niebiesko-Czerwoni w tabeli mają 1 punkt. Tydzień temu zremisowali 1:1 z Rozwojem Katowice (Raków wygrał 5:0 z MKP Odrą Centrum Wodzisław Śląski). W najbliższą środę podopiecznych trenera Mroza czeka pierwszy w sezonie wyjazd. Zagrają w Dąbrowie Górniczej z tamtejszym MUKP.

A już w weekend – trzy kolejne mecze drużyn naszej Akademii. Juniorzy starsi zagrają na wyjeździe ze Stradomem Częstochowa, juniorzy młodsi pojadą do Tarnowskich Gór na starcie z Gwarkiem, zaś trampkarze młodsi podejmą Skrę Częstochowa. To ostatnie spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 11:00 w Bytomiu przy ul. Piłkarskiej.

Protokół meczowy
2. kolejka I ligi wojewódzkiej  trampkarzy C1 (rocznik 2005)
piątek, 23 sierpnia, godz. 19:00, boisko przy ul. Piłkarskiej

BS Polonia Bytom – Raków Częstochowa 0:2 (0:0)

0:1 – 61 min
0:2 – 72 min

BS Polonia Bytom: Drohobicki – Zieliński, Zając, Maśnica, Zakrzewski, Stachoń, Anklewicz, Lazaj, Piątek, Skica, Sęk oraz Kiełbowicz, Frącek, Zubel.
Trener Wojciech MRÓZ.

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę