Bilety na Chojniczankę: Start sprzedaży w poniedziałek o 15:00

Dziś o godzinie 15:00 rusza sprzedaż biletów dla posiadaczy kart kibica na mecz 15. kolejki rozgrywek 2. ligi, w którym przy Piłkarskiej 8, Polonia Bytom zmierzy się z Chojniczanką Chojnice. Mecz zaplanowano na sobotę 28 października, na godzinę 17:00. 

 

Start przedsprzedaży online

O godzinie 15:00 w poniedziałek 23 października dla posiadaczy kart kibica, w systemie https://bilety.poloniabytom.com.pl/ będzie można kupić wejściówki na kolejny domowy mecz Polonii Bytom w ramach piłkarskiej 2. ligi. Do sprzedaży trafią bilety na sektory A2, B, C1 oraz C2. Sektor A1 przeznaczony jest dla wychowanków Akademii Piłkarskiej i pozostałe wolne miejsca w tym obszarze trafią do puli sprzedaży w tym tygodniu po zakończeniu zapisów.

Sprzedaż biletów online dla osób nie posiadających karty kibica ruszy we wtorek 24 października od godziny 15:00.

Przypominamy, iż jeżeli osoba zamówi kartę kibica, będzie mogła również dzisiaj kupić bilet na mecz.

Przedsprzedaż stacjonarna 

Kasa biletowa przy ul. Piłkarskiej czynna będzie:

  • w czwartek 26 października – 9:00-11:00 oraz 16:00-19:00
  • w piątek 27 października – 9:00-11:00 oraz 16:00-19:00

Do sprzedaży stacjonarnej trafi odrębna pula biletów na sektory A2, B oraz C1 (łącznie 150 wejściówek) + pozostałe dostępne miejsca ze sprzedaży online (jeśli nie zostaną wcześniej wyprzedane).

Jeśli bilety zostaną wyprzedane w czwartek 26 października, w piątek kasa biletowa otwarta będzie tylko dla wychowanków odbierających bilety na sektor A1 wraz z opiekunami. Jeśli ktoś z akademii nie odbierze biletu do piątku 26 października, do godziny 19:00, wejściówki trafią ponownie do puli online lub do sprzedaży stacjonarnej w dniu meczu.

Karty kibica – zachęcamy do zakupu!

Przypominamy o możliwościach zakupu karty kibica na sezon 2023/2024. O tym, dlaczego warto ją mieć i jakie korzyści i ułatwienia będą się z tym wiązały, piszemy TUTAJ.

Dzień meczowy – Pobierz duplikat biletu w wersji papierowej.

Kasa biletowa w dniu meczu czynna będzie od godziny 15:00. Na obiekt będzie można wejść od godziny 15:30. Jeśli bilety zostaną wyprzedane, w kasie biletowej będzie można pobrać jedynie duplikat biletu w wersji papierowej dla posiadaczy wejściówek w wersji mobilnej (na telefonie).

Przypominamy, że podczas wejścia na obiekt należy posiadać dokument tożsamości potwierdzający dane na bilecie.

Zalecenia w celu usprawnienia wejść na obiekt – KLIKNIJ TUTAJ. 

Do zobaczenia na Piłkarskiej 8!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę