Bilety na Stomil: start przedsprzedaży w czwartek!

W czwartek 21 września o godzinie 12:00 ruszy przedsprzedaż biletów na mecz 11. kolejki rozgrywek 2. ligi, w którym przy Piłkarskiej 8, Polonia Bytom zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Mecz zaplanowano na poniedziałek 2 października, na godzinę 18:15. 

Start przedsprzedaży online

Punktualnie o godzinie 12:00 w czwartek, w systemie https://bilety.poloniabytom.com.pl/ będzie można kupić wejściówki na kolejny domowy mecz. Do sprzedaży trafią sektory A2, B, C1 oraz C2. Sektor A1 przeznaczony jest dla wychowanków akademii piłkarskiej i pozostałe wolne miejsca w tym obszarze trafią do puli sprzedaży w przyszłym tygodniu po zakończeniu zapisów.

Przedsprzedaż stacjonarna 

Kasa biletowa przy ul. Piłkarskiej czynna będzie:

  • w środę 27 września w godzinach 16:00-19:00.

Kolejne terminy otwarcia kasy biletowej przy ul. Piłkarskiej podane zostaną wraz z postępem sprzedaży biletów. Do sprzedaży stacjonarnej trafi odrębna pula biletów na sektory A2, B oraz C1 (łącznie 150 wejściówek) + pozostałe dostępne miejsca ze sprzedaży online (jeśli nie zostaną wcześniej wyprzedane).

Jeśli w środę 27 września bilety zostaną wyprzedane, w kolejnych dniach kasa biletowa będzie czynna tylko dla wychowanków akademii odbierających bilety na sektor A1.

Planowane terminy otwarcia kas w kolejnych dniach, jeśli bilety nie zostaną wyprzedane wcześniej:

  • czwartek 28 września – godziny 16:00-19:00
  • piątek 29 września – godziny 16:00-19:00
  • sobota 30 września – godziny 9:00-12:00

Dzień meczowy – pobierz duplikat biletu w wersji papierowej

Kasa biletowa w dniu meczu czynna będzie od godziny 16:00. Jeśli bilety zostaną wyprzedane, w kasie biletowej będzie można pobrać jedynie duplikat biletu w wersji papierowej dla posiadaczy wejściówek w wersji mobilnej (na telefonie).

Zalecenia w celu usprawnienia wejść na obiekt – KLIKNIJ TUTAJ. 

Do zobaczenia na Piłkarskiej 8!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę