Bilety: przedsprzedaż na Zagłębie II Lubin i derby z GKS-em

Udana inauguracja rundy wiosennej za nami. To jednak nie koniec emocji z udziałem Polonii Bytom przy ul. Piłkarskiej w nadchodzących dniach. Już w sobotę 2 marca o godzinie 17:00 bytomianie zagrają w ramach 22. kolejki 2. ligi z Zagłębiem II Lubin, a kilka dni później – 8 marca w piątek, o godzinie 18:00, rozegrają derby z GKS-em Jastrzębie Zdrój. Poznaj najważniejsze informacje dotyczące sprzedaży biletów na obydwa mecze.

Start przedsprzedaży online

Wraz ze startem tygodnia w poniedziałek 26 lutego, dla posiadaczy kart kibica, w systemie https://bilety.poloniabytom.com.pl/ będzie można kupić wejściówki na kolejny domowy mecz Polonii Bytom w ramach piłkarskiej 2. ligi z Zagłębiem II Lubin. Do sprzedaży trafią bilety na sektory A2, B, a także C1. Sektor A1 przeznaczony jest dla wychowanków Akademii Piłkarskiej i pozostałe wolne miejsca w tym obszarze trafią do puli sprzedaży w tym tygodniu po zakończeniu zapisów. Sprzedaż na sektor C2 uruchomiona zostanie po wyprzedaniu sektora C1.

Sprzedaż biletów online dla osób nie posiadających karty kibica ruszy we wtorek 27 lutego od godziny 12:00. Zachęcamy do wyrobienia karty kibica, która gwarantuje możliwość wcześniejszego wyboru miejsca.

8 marca mecz derbowy z GKS-em Jastrzębie Zdrój

Po spotkaniu z Zagłębiem kolejne starcie w 2. lidze bytomianie również zagrają przed własną publicznością. Derbowe starcie z GKS-em Jastrzębie Zdrój zaplanowano 8 marca w piątek o godzinie 18:00. We wtorek 27 lutego o godzinie 12:00, dla posiadaczy kart kibica, ruszy przedsprzedaż wejściówek na to starcie. W pierwszej kolejności do zakupu dostępne będą sektory A2, B oraz C1.

Sprzedaż ogólnodostępna na mecz z GKS-em Jastrzębie udostępniona zostanie w poniedziałek 4 marca o godzinie 12:00. Posiadacze karty kibica będą mogli kupić bilet na mecz z GKS-em Jastrzębie także w godzinach otwarcia kasy przed meczem z Zagłębiem II Lubin.

Terminy i godziny otwarcia kasy biletowej przy Piłkarskiej

W obecnym tygodniu kasa biletowa przy ul. Piłkarskiej, w której będzie można kupić wejściówki na mecz z Zagłębiem II Lubin (sprzedaż ogólnodostępna) oraz GKS-em (tylko posiadacze kart kibica) czynna będzie:

  • w czwartek 29 lutego od 16:00-19:00
  • w piątek 1 marca od 10:00-12:00 oraz 16:00-19:00

W dniu meczu 2 marca, kasa biletowa otwarta będzie od 15:00.

Przed meczem z GKS-em Jastrzębie kasa biletowa czynna będzie:

  • w środę 6 marca od 16:00-19:00,
  • w czwartek 7 marca od 10:00-12:00 oraz 16:00-19:00

W dniu meczu z GKS-em, 8 marca, kasa biletowa czynna będzie od 16:00.

__

Zapisy w Akademii

W akademii piłkarskiej prowadzone są zapisy na bilety na mecze z Zagłębiem i GKS-em Jastrzębie Zdrój. Zapisy trwają odpowiednio:

  • Zagłębie II Lubin – do czwartku 29 lutego do godziny 12:00.
  • GKS Jastrzębie Zdrój – do środy 6 marca do godziny 12:00.

Swoje bilety akademia odbierać może w podanych wyżej godzinach otwarcia kasy biletowej. Bilety dla akademii nie są wydawane w dniu meczowym.

Dzień meczowy – Pobierz duplikat biletu w wersji papierowej.

Bramy obiektu na oba spotkania otwarte zostaną na 60 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Jeśli bilety zostaną wyprzedane, w kasie biletowej będzie można pobrać jedynie duplikat biletu w wersji papierowej dla posiadaczy wejściówek w wersji mobilnej (na telefonie).

Przypominamy również, że podczas wejścia na obiekt należy posiadać dokument tożsamości potwierdzający dane na bilecie.

Liczymy na Wasze głośne wsparcie, bo mamy w tej rundzie WSPÓLNY CEL – ZWYCIĘSTWO!

Do zobaczenia na Piłkarskiej 8!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920