BS Polonia Bytom – Ruch Radzionków – Informacje organizacyjne!

Przed nami najważniejsze spotkanie rozgrywane na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2 w sezonie rozgrywkowym 2017/18. W najbliższą sobotę 16 czerwca o godz. 17:00 podejmować będziemy w pierwszym spotkaniu barażowym o awans do III ligi drużynę Ruchu Radzionków. Przedstawiamy poniżej szczegółowe informacje organizacyjne dot. spotkania z popularnymi “Cidrami”

 

Spotkanie z Ruchem Radzionków w opinii Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu zostało zakwalifikowane jako impreza masowa o podwyższonym ryzyku. W sobotę na naszym obiekcie gościć będziemy kibiców z Radzionkowa, którzy zajmą sektor nr. 1 od ul. Olimpijskiej. W związku z tym w dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w kasie stadionowej od ul. Olimpijskiej. Jednocześnie, jako organizator zmuszeni jesteśmy wygrodzić strefę na parkingu przy ul. Olimpijskiej, przeznaczoną dla kibiców przyjezdnych. W związku z tym prosimy mieszkańców pobliskich bloków, aby nie zostawiać od piątkowego wieczoru/sobotniego poranka swoich samochodów w pobliżu sektora nr. 1, który w piątek zostanie odpowiednio wygrodzony, a w sobotę od wczesnych godzin całkowicie wyłączony z użytku.

 

Podczas ostatniego ligowego spotkania rozgrywek Haiz IV lig z Unią Racibórz prowadzona była sprzedaż wejściówek na spotkanie barażowe. Duża część biletów została już sprzedana, tak więc coraz mniej biletów pozostaje w wolnej sprzedaży.

 

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie z Państwa strony, przeprowadzona zostanie przedsprzedaż biletów na mecz Polonia Bytom – Ruch Radzionków. Przedsprzedaż prowadzona będzie w piątek 15 czerwca od godziny 17:00 do godziny 20:00 w kasie stadionowej od ul. Olimpijskiej. Zachęcamy wszystkich kibiców do skorzystanie z proponowanej przedsprzedaży.

 

W dniu spotkania kasy stadionowe otwarte zostaną o godzinie 15:00 jedynie od strony ul. Piłkarskiej. Ze względu na obecność kibiców gości kasa od ul. Olimpijskiej będzie nieczynna. Prosimy, aby zakupywać bilety możliwie jak najszybciej, ponieważ istnieje obawa, że biletów może braknąć dla wszystkich chętnych.

 

Przypominamy, że ustalona w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Kibiców Klubu Polonia Bytom cena biletów na spotkanie barażowe wynosi 15 zł. Nie będzie prowadzonej sprzedaży biletów ulgowych. Dzieci do lat 12 wchodzą na stadion za darmo.

 

Dodatkowo informujemy, że na spotkanie barażowe Polonia Bytom – Ruch Radzionków przeprowadzony zostanie osobny proces akredytowania mediów, o którym poinformujemy Państwa w najbliższych dniach w osobnym artykule.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę