Bukmacherskie menu Superbet na czerwiec

Kalendarz wydarzeń sportowych w czerwcu, to nadzieja na czas pełen emocji. Dzieje się nadal wiele w piłce nożnej dzięki Lidze Narodów, rozpieszczać powinny sporty walki, a na dokładkę mamy także tenisowy Wielki Szlem, finały NBA i Ligę Narodów w siatkówce. Skoro o dokładce mowa, to zakłady bukmacherskie Superbet po raz kolejny sprawiają, że wspomniane wydarzenia staną się prawdziwą, sytą ucztą.

 

Ochłonęliście już po meczu Polska – Walia? Styl gry może był słaby, Walia w rezerwowym składzie, ale zwycięstwa w końcówkach zawsze cieszą! W Superbecie była to przystawka, dzięki której mogliście zgarnąć 200PLN bonusu. To opcja menu dla tych, którzy jeszcze nie mają konta i będzie do skonsumowania także w kolejnych czerwcowych meczach Ligi Narodów. Rejestracja, wpłata 50PLN, zakład na Polaków za choćby 2PLN i w wypadku wygranej wpada wspomniane, dodatkowe 200PLN.

 

Kto ma już konto u naszego partnera, może przejść od razu do dania głównego. A tam gości klasyka, niczym niedzielny rosół i schabowy. W czerwcu dzięki SUPERBOX, znów można skorzystać z codziennie innego bonusu od Superbet. To już trzeci miesiąc funkcjonowania tej akcji w której miesięczna pula nagród wynosi do 5 000 000PLN. Wystarczy sprawdzać codziennie kalendarz i korzystać ze wszystkich bonusów lub wybranych.

 

Kolejna opcja, która kompletnie nic Was nie kosztuje, to SUPERGAME JACKPOT. Zanim zagracie, to warto wspomnieć że niedawno skończyła się finałowa runda SUPERGAME JACKPOT HD w której jeden z graczy zgarnął niesamowitego Harleya-Davidsona i 18 750 złotych. Tę samą kwotę otrzymało również kolejnych 11 graczy! W całej edycji wzięły udział 45 253 osoby i aż 83% z nich zgarnęło nagrody! Łącznie Superbet rozdał w tej edycji 1 116 571PLN w gotówce, a najwyższa wygrana wyniosła 225 000PLN!

 

Do wyboru w Superbet jest też kilka deserów, a deser jak wiadomo ma dostarczać dużo radości i uśmiechu. Oferta SUPER REGIO na niższe ligi piłkarskie jest oczywiście na poważnie, ale spoty promujące najlepsze zakłady na 3 i 4 ligę są hitem YouTube’a:

 

Robert Lewandowski raczej nie zagra nigdy w Gromie Różaniec, ale kursy na jego grę w Barcelonie (kurs 1,35) lub pozostanie w Bayernie (3,50) wydają się kuszące.

Smacznego!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę