Ćwierćfinał Puchar Polski Podokręgu Bytom z Górnikiem Bobrowniki Śląskie.

W piątek wieczorem w siedzibie Polskiego Związku Piłki Podokręgu Bytom odbyło się posiedzenie Wydziału Gier, na którym dokonano losowania par ćwierćfinałowych rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu regionalnym. Rywalem Polonii Bytom w walce o półfinał będzie Górnik Bobrowniki Śląskie.

Z sześciu spotkań II rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom rozegrano zaledwie trzy. Między innymi spotkanie niebiesko-czerwonych z drugą drużyną Gwarka Tarnowskie Góry nie doszło do skutku, przez co podopieczni trenera Marcina Domagały przeszli do kolejnej rundy bez konieczności rozgrywania spotkania. Nasz kolejny pucharowy przeciwnik, a więc Górnik Bobrowniki w II rundzie dość łatwo uporał się z Tęczą Zendek wygrywając 5:1. Słabiej wygląda postawa zawodników Górnika w rozgrywkach ligowych, w których zawodnicy Łukasza Sudera nie zdobyli chociażby jednego oczka.

Spotkanie w Bobrownikach Śląskich odbędzie w środę 26 września o godzinie 16:00. W pozostałych parach Sokół Orzech podejmować będzie Ruch Radzionków, Rozbark Bytom zmierzy się z Szombierkami Bytom a Silesia Miechowice podejmować będzie Gwarek Tarnowskie Góry.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę