Czas przerwy od ligi. Jutro mecz z Górnikiem Bobrowniki Śląskie

Pomiędzy ligowymi meczami ze Stalą Brzeg, a Stilonem Gorzów Wielkopolski, zespół Polonii Bytom miejmy nadzieję wykona krok w przód w walce o finał tegorocznej edycji Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom. W walce o półfinał tych rozgrywek, zmierzymy się jutro z Górnikiem Bobrowniki Śląskie.

 

W trwających od sierpnia rozgrywkach pozostało już osiem drużyn, tworzących cztery pary ćwierćfinałowe. W jednym z nich los zetknął Niebiesko-czerwonych z reprezentantem bytomskiej A-klasy, Górnikiem Bobrowniki Śląskie. Nasz najbliższy pucharowy przeciwnik to obecnie ósma drużyna tabeli. Podopieczni trenera Adama Młynka w tegorocznej edycji rozgrywek okręgowego Pucharu Polski w I rundzie pokonali Iskrę Lasowice 3:0, natomiast w II rundzie pucharowych zmagań został im przydzielony tzw. “wolny los”.

 

Mecz zostanie rozegrany w środę 21 września o godzinie 16:00 na stadionie przy ul. Olimpijskiej bez udziału publiczności. Sędzią spotkania będzie Pan Paweł Halamoda. Gospodarzem meczu będzie drużyna Niebiesko-czerwonych.

 

Mecz będzie można zobaczyć poprzez transmisję LIVE, którą przeprowadzimy na naszym kanale PBTV w serwisie YouTube.

 

Pozostałe pary 1/4 rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom:

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) – KS Ruch Radzionków (28 września, godz. 16:30)

KS Orkan Dąbrówka Wielka – TS Szombierki Bytom (21 września, godz. 16:30)

LKS Orzeł Miedary – LKS Olimpia Boruszowice (21 września, godz. 16:30)

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę