Derby Bytomia Polonia – Szombierki już w sobotę! Co musisz wiedzieć przed meczem?

Przed nami wydarzenie rundy jesiennej w Bytomiu w ramach rozgrywek Haiz IV ligi.  W 11 kolejce rozgrywek na Stadionie Miejskim w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego rozegrane zostaną derby Bytomia, w których niebiesko-czerwoni zmierzą się z drużyną Szombierek Bytom. Gospodarzem spotkania będzie nasz klub, w związku z tym zapraszamy do zapoznania się z garścią informacji organizacyjnych dot. sobotniego spotkania, które rozpocznie się punktualnie o godzinie 15:00. 

W związku ze sporym zainteresowaniem zakupem biletów ze strony kibiców postanowiliśmy uruchomić przedsprzedaż wejściówek na spotkanie derbowe Polonia Bytom – Szombierki Bytom, która odbędzie się jutro w kasach stadionowych przy ul. Olimpijskiej w godzinach pomiędzy 17:00 a 20:00.

Przypominamy, że dostępnych w sprzedaży jest zaledwie 500 wejściówek, ponieważ tylko tyle osób może pomieścić trybuna Stadionu Miejskiego w Bytomiu Szombierkach przy ul. Modrzewskiego 3.

Cena biletu normalnego wynosi 10 złotych, natomiast cena biletu ulgowego to 5 złotych. Dzieci do 12 roku życia wchodzą na mecz za darmo. Przypominamy, że bilet ulgowy przysługuje dzieciom od 12 do 18 roku życia oraz kobietom. Informujemy, że kibice Szombierek Bytom otrzymali możliwość zakupu 250 sztuk biletów na sektor gości, który znajduje się naprzeciw trybuny głównej. W sobotę szykuje się więc święto piłki nożnej, w którym ze względu na infrastrukturę obiektu uczestniczyć będzie mogła tylko część kibiców. W związku z powyższym zachęcamy wszystkich kibiców do wcześniejszego zakupu biletu, tak aby zapewnić sobie wejście na spotkanie derbowe z Szombierkami.

POWTARZAMY!!! Przedsprzedaż biletów prowadzona będzie w kasie stadionowej przy ul. OLIMPIJSKIEJ. Pozostałe, niesprzedane w przedsprzedaży bilety, dostępne będą do zakupu w sobotę na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, a więc od godziny 13:00 w kasie Stadionu Miejskiego w Bytomiu Szombierkach przy ul. Modrzewskiego 3.

Przypominamy, że spotkania domowe z udziałem Polonii Bytom na Stadionie Miejskim w sezonie 2018/19 mają charakter imprez niemasowych, w związku z tym na trybunach zasiąść może maksymalnie 999 osób, natomiast maksymalna dopuszczona liczba miejsc na Stadionie w Bytomiu Szombierkach wynosi 800.

Wszystkich kibiców serdecznie prosimy, aby po przejściu przez bramę wejściową kierować się na sektor specjalnie wygrodzonym korytarzem. Uprasza się o zajmowanie jedynie miejsc na sektorze, na którym zamontowane są krzesełka. Pozostałe sektory są wyłączone z użytku. Dół trybuny głównej zgodnie z ustaleniami ze środowiskami kibicowskimi, przeznaczony jest dla kibiców, którzy aktywnie będą wspierać zawodników w trakcie trwania spotkania.

W związku z ograniczoną ilością wejściówek na spotkania derbowe zachęcamy do jak najszybszego zakupu biletu, docelowo w przedsprzedaży. Zachęcamy także do wcześniejszego zajmowania miejsc na obiekcie.

W sobotę wszyscy widzimy się na Szombierkach, aby w spotkaniu derbowym zgarnąć pełną pulę !!! 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę