Dla mediów. Ruszył proces akredytacyjny na spotkanie barażowe BS Polonia Bytom – Ruch Radzionków

Przedstawicieli mediów informujemy, że wystartował proces akredytacyjny na spotkanie barażowe o awans do III ligi, w którym zmierzą się zwycięzca grupy I Haiz IV ligi – Ruch Radzionków, a także nasza drużyna, która okazała się najlepsza w grupie II. Pierwsze spotkanie barażowe rozegrane zostanie w najbliższą sobotę 16 czerwca o godzinie 17:00 na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2 w Bytomiu.

Bytomski Sport Polonia Bytom przygotował do Państwa dyspozycji centralnie zlokalizowaną trybunę prasową z 50 miejscami siedzącymi, wyposażonymi w pulpity z dostępem do zasilania.

Informujemy, że przyjmowany będzie jedynie formularz akredytacyjny opracowane przez Biuro Prasowe, który dostępny jest dla Państwa tutaj

Wnioski akredytacyjne jednorazowe, prosimy wysyłać na adres mailowy k.okorska@bytomskisport.com do godziny 15:00 w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym spotkanie. Wnioski przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Informujemy także, że 15 minut po zakończeniu spotkania w sali konferencyjnej usytuowanej w kontenerach, odbędzie się konferencja prasowa z udziałem trenerów Polonii i Ruchu.

Regulamin współpracy z przedstawicielami Mediów:

 1. Akredytacje wydawane będą na bramie wejściowej od ul. Olimpijskiej.
 2. Wydawanie akredytacji rozpoczyna się na dwie godziny przez meczem.
 3. Na wszystkich meczach Polonii Bytom odbywających się przy ul. Olimpijskiej funkcjonują trzy rodzaje akredytacji:
  a) PRASA
  b) FOTO
  c) TV
 4. Dziennikarze posiadający akredytację PRASA stałą lub jednorazową mają wstęp na lożę prasową, do strefy medialnej oraz na konferencję pomeczową.
 5. Posiadacze akredytacji „TV” zgłaszają się przy bramie wejściowej od ul. Olimpijskiej po odbiór kamizelki, który następuje po wpisaniu się na listę. Wydający kamizelki spisuje dane reportera, stąd wymóg posiadania dowodu tożsamości. Kamizelki są ponumerowane. Ich zwrot po zakończeniu meczu następuje w tym samym miejscu.
  Dziennikarze mają wstęp na murawę tylko w wyznaczone strefy bez możliwości rejestracji wydarzeń boiskowych (oprócz upoważnionych kamerzystów).
 6. Fotoreporterzy posiadający akredytację FOTO stałą lub jednorazową zgłaszają się przy bramie wejściowej od ul. Olimpijskie po odbiór kamizelki, który następuje po wpisaniu się na listę. Wydający kamizelki spisuje dane reportera, stąd wymóg posiadania dowodu tożsamości. Kamizelki są ponumerowane. Ich zwrot po zakończeniu meczu następuje w tym samym miejscu.
 7. Fotoreporterzy mają wstęp do wyznaczonych na murawie obszarów, strefy medialnej oraz na konferencję pomeczową.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do cofnięcia przyznanych akredytacji w przypadku nie stosowania się do powyższego regulaminu.

*Redakcje portali internetowych będą mogły ubiegać się o przyznanie maksymalnie dwóch akredytacji.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920