Do Częstochowy po kolejne trzy punkty. Raków II Częstochowa – BS Polonia Bytom już jutro!

Przed nami 4 kolejka rozgrywek Haiz IV ligi. Nasza drużyna, czyli aktualny lider rozgrywek grupy pierwszej zagra jutro o godz. 15:00 na bocznym boisku przy ul. Limanowskiego 83 z drugą drużyną Rakowa Częstochowa. Na wniosek Policji oraz po konsultacjach ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej, jutrzejsze spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

Niebiesko-czerwoni w bardzo dobrym stylu rozpoczęli sezon 2018/19. Po trzech rozegranych kolejkach podopieczni trenera Marcina Domagały z kompletem punktów przewodzą ligowej stawce. W ostatniej kolejce bytomianie wrócili z kompletem punktów z Dąbrowy Górniczej, jednak droga do zdobycia trzech oczek nie była usłana różami. W środku tygodnia nasi zawodnicy zmierzyli się natomiast w ramach Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bytom z Odrą Miasteczko Śląskie. W tym spotkaniu szansę występu otrzymali zawodnicy, którzy do tej pory w mniejszym wymiarze czasowym występowali w barwach naszego klubu. Nie przeszkodziło to jednak Polonii w odniesieniu przekonywującego zwycięstwa nad przedstawicielem ligi okręgowej, ostatecznie Polonia wygrała 4:0, a wynik spotkania mógł być zdecydowanie wyższy.

Zdecydowanie w innych nastrojach są nasi jutrzejsi przeciwnicy. Zawodnicy II drużyny Rakowa Częstochowa co prawda udanie rozpoczęli rozgrywki ligowe od zwycięstwa z Przemszą Siewierz 2:0. Natomiast kolejne kolejki to już zdecydowane porażki z ekipami z Dąbrowy Górniczej oraz Szombierek Bytom.  Tym samym zespół z Częstochowy zajmuje obecnie 10 pozycję w ligowej tabeli, tracąc do niebiesko-czerwonych już 6 oczek.

Niestety kibicom Polonii nie będzie dane obejrzeć jutrzejszego spotkania bytomian z drużyną Rakowa. Na wniosek Policji w Częstochowie, Śląski Związek Piłki Nożnej wydał decyzję, że spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego niż zaprosić Państwa na relacje live, którą jak zwykle przeprowadzimy na naszym profilu na Facebooku. Serdecznie zapraszamy już jutro od godziny 15:00.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę