Dwa najbliższe domowe mecze ligowe Polonii Bytom na żywo w TVP Sport

We wrześniu kibice Polonii Bytom będą świadkami wielu ciekawie zapowiadających się spotkań. Dwa najbliższe mecze ligowe Niebiesko-Czerwonych rozegrane w ramach gospodarza, w tym inauguracyjne starcie na obiekcie przy ul. Piłkarskiej 8, będą transmitowane przez kanał telewizji publicznej TVP Sport.

 

W najbliższą sobotę po raz pierwszy w sezonie 2023/2024 podopieczni trenera Adama Burka staną do walki o ligowe punkty jako gospodarz. Będzie to wielkie wydarzenie w historii naszego klubu, bowiem po pięcioletniej przerwie Polonia Bytom wraca do rywalizacji ligowej do swojego domu, przed swoją własną publicznością. W tym przypadku słowo DOM nie jest niczym przypadkowym, gdyż w sobotę nastąpi długowyczekiwana, drugoligowa inauguracja obiektu przy ul. Piłkarskiej!

Jest to wydarzenie na skalę całego kraju, gdyż wieloletnie starania o powrót Polonii Bytom na właściwe miejsce w ligowej hierarchii zostały nagrodzone przez TVP Sport, a więc nadawcę rozgrywek 2. ligi w sezonie 2023/2024. Sobotni mecz z Pogonią Siedlce będzie transmitowany przez stację na żywo, a początek spotkania zaplanowano na sobotę 2 września, na godz. 17:45.

Nie będzie to jedyne wydarzenie, transmitowane przez tą stację telewizyjną we wrześniu z udziałem Polonii Bytom. Również kolejny mecz naszej drużyny na obiekcie przy Piłkarskiej (w niedzielę 17 września) z drugą drużyną ŁKS-u Łódź, kibice klubu dwukrotnego mistrza Polski będą mogli zobaczyć za pośrednictwem TVP Sport. Mecz dwóch beniaminków rozpocznie się o godz. 15:00.

Za poprzednim razem, kiedy mecz Polonii był transmitowany przez kamery TVP Sport, nasza drużyna zainkasowała trzy punkty. Oby również było i tym razem!

Trzymając kciuki za Polonistów już teraz serdecznie zapraszamy przed odbiorniki!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę