Dwa tygodnie do startu rozgrywek. Jutro gramy z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Blisko, bliżej, coraz bliżej. Tak zdaje się myśleć już sztab szkoleniowy Polonii Bytom, któremu pozostały zaledwie dwa tygodnie na ostateczne przygotowanie drużyny do startu rozgrywek w rundzie wiosennej Haiz IV ligi. Przed podopiecznymi trenera Marcina Domagały jeszcze tylko dwie gry sparingowe. Jutro niebiesko-czerwoni zmierzą się z III-ligowym Gwarkiem Tarnowskie Góry. 

 

Przed tygodniem niebiesko-czerwoni mierzyli się z Ruchem Zdzieszowice, a więc podobnie jak w przypadku naszego jutrzejszy rywala, reprezentantem III ligi III grupy śląskiej. Poloniści zremisowali ostatecznie 3:3, pomimo dwubramkowego prowadzenia do przerwy. Kolejny raz tej zimy formą strzelecką błysnął kapitan naszej drużyny – Marcin Lachowski, który do bramki drużyny gości trafił aż trzykrotnie.

Jutrzejszy rywal Polonii to zespół, który aktualnie zajmuje czwartą pozycję w rozgrywkach III ligi III grupy śląskiej z dorobkiem 30 punktów na swoim koncie. Zespół trenera Krzysztofa Górecki do lidera z Polkowic traci aż 13 punktów i raczej ciężko tarnogórzanom będzie włączyć się w walkę o awans do II ligi. Nie mniej jednak, jutro czeka nas na pewno bardzo ciekawe starcie, które rozpocznie się o godzinie 11:00 w Bytomiu.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę