Elite Group Polonia Bytom – trening formacji. Rusza nowy projekt Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom!

Akademia Piłkarska Polonii Bytom z każdym dniem coraz mocniej się rozwija! Informowaliśmy ostatnio, że sztab trenerski naszej Akademii zasilił uznany w Polsce trener – Daniel Wojtasz. Dziś zdradzamy Państwu, za co odpowiedzialny będzie trener Daniel Wojtasz. Elite Group Polonia Bytom – trening formacji, oto właśnie nasze nowe dziecko! 

 

Elite Group to innowacyjny program treningowy autorstwa sztabu szkoleniowego, który zarządza Akademią Piłkarską Polonii Bytom. Zajęcia, które prowadzić będzie trener Daniel Wojtasz to rodzaj treningu pozycyjnego dla najbardziej zdolnych zawodników Akademii.

Trening pozycyjny w ramach grupy Elite odzwierciedlał będzie filozofię Akademii, która oparta jest aktualnie funkcjonujący model gry. Podstawą filozofii jest stały rozwój umiejętności techniczno-taktycznych na poszczególnych pozycjach w zależności od fazy gry, czy jest to faza atakowania, czy też faza bronienia. W projekcie udział wezmą najlepsi zawodnicy z łączonych grup rocznikowych 2006/2007, 2004/2005, a także 2002/2003. Dla zawodników Akademii, którzy zostaną powołani do Elite Group przewidziana została jedna jednostka treningowa w poniedziałki, wtorki oraz środy. Wyboru zawodników do Elite Group dokonywać będą trenerzy prowadzący, jednak ostateczne decyzje podejmować będzie gremium rady trenerów z trenerem Wojtaszem, jako koordynatorem projektu.

Za pośrednictwem kanałów społecznościowych Akademia Piłkarska Polonii Bytom będzie informować o zmianach w składach zespołów Elite Group. Jednym słowem czeka nas bezustanna walka wśród naszej młodzieży, aby być częścią elity! Dewizą, która przysługuje nam przy tworzeniu Elite Group jest motto: “Trener z Najlepszymi, bądź Najlepszy”

Pora zaczynać! Od dziś do niedzieli będziemy prezentować powołania do Elite Group, które możecie odnaleźć na profilu Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom

 

 

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę