Gracz Superbet trafił kurs 40143 i … poleci do Kataru!

Superbet zakończył akcję SUPER11 i wyłonił w niej aż 11 swoich graczy, którzy polecą do Kataru. Bukmacher organizuje dla klientów akcję za akcją i tym razem oferuje kurs 150 na gola Roberta Lewandowskiego w hitowym starciu 2 kolejki Ligi Mistrzów. Czy będący w super formie „Lewy” strzeli byłym kolegom z Bayernu?

 

Nie słyszałeś o akcji SUPER11? Szkoda, bo mogłeś kompletnie za darmo polecieć do Kataru. Superbet nagrodził jedenastu swoich graczy – trzech, którzy w okresie akcji trafili na swoich kuponach najwyższe kursy oraz ośmiu spośród najbardziej aktywnych klientów. Dodatkowo aż 100 osób otrzymało freebety o wartości od 550PLN do 2200PLN!

Wśród wygranych kuponów, które dały przepustkę nad Zatokę Perską, znalazł się jeden z astronomicznym kursem 40143! Także zwycięzcy z miejsc 2 i 3 mogą pochwalić się wielkimi wygranymi z kursami odpowiednio: 6430 i 3961!

 

Rozstrzygnięcia SUPER 11 już za nami, ale bez zmartwień, bo Superbet co chwila robi rzeczy darmowe lub najzwyczajniej fajne! Najbliższa akcja przeznaczona jest dla tych, którzy nie mają jeszcze konta na Superbet.pl i związana jest w mega hitem między obecnym i byłym klubem Roberta Lewandowskiego. Wynik meczu Bayern Monachium – FC Barcelona nie jest prosty do przewidzenia, ale „Lewy” zrobi wszystko, żeby pokazać się z najlepszej strony w pojedynku z byłymi kolegami i przed publicznością, którą do niedawna czarował. Gol lub asysta Roberta wydają się niemalże pewne, więc kurs 150 na takie zdarzenie to totalne szaleństwo! Jak to wykorzystać?

  • 1 krok to REJESTRACJA – wystarczy założyć konto przy użyciu kodu BOOST34;
  • 2 krok to DEPOZYT, a wystarczy wpłacić 50PLN;
  • 3 krok to ZAKŁAD: stawiasz minimum 2PLN na gola lub asystę Lewego w meczu Bayern – Barcelona.

Jeśli zakład okaże się rozstrzygnięty pozytywnie, to zgarniasz zarówno kwotę wygranej, jak i bonus 300PLN! Aktualny kurs na gola Roberta wynosi 2.15, a 5,50 na jego asystę. W pierwszej opcji stawiając 50PLN wygrywasz razem z bonusem 394,60PLN. W drugiej opcji za tę samą stawkę masz do wzięcia razem 542PLN!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920