Gramy razem! Eplomby.pl dołącza do grona sponsorów Polonii Bytom

Bytomska firma Eplomby.pl została nowym sponsorem Polonii Bytom. Umowa podpisana została na sezon 2022/2023.     

Eplomby.pl to producent plomb gwarancyjnych, popularnie nazywanych stickerami. Firma samodzielnie wycina surowce, które w dalszym etapie drukowane są w technologii termotransferowej.

Oferta kierowana jest przede wszystkim do użytkowników końcowych ale firma współpracuje również z agencjami reklamowymi, dla których wykonuje zlecenia lub zaopatruje agencje w czyste materiały eksploatacyjne do samodzielnego nadruku.

Eplomby.pl pełni rolę dystrybutora materiałów dla drukarni i firm związanych z handlem etykietami i współpracuje z czołowymi producentami surowców zabezpieczających, dzięki czemu jest w stanie dobrać odpowiednie surowce do potrzeb klienta. Siedziba firmy znajduje się w Bytomiu, przy ul. Kruszcowej 4. 

Cieszymy się, że dołączamy do grona partnerów i sponsorów Polonii Bytom. Jako firma, która posiada swoją siedzibę w Bytomiu oraz jako właściciele, którzy na co dzień mieszkają w tym mieście, chcemy angażować się w różnego rodzaju inicjatywy, nie tylko biznesowe, ale także o charakterze prospołecznym, dającym wymierne korzyści dla mieszkańców miasta – przyznał tuż po podpisaniu umowy Rafał Nowacki, Wiceprezes Zarządu firmy Eplomby.pl.

-Mamy nadzieję że to początek naszych relacji z Bytomskim Sportem i że jako kolejna firma z Bytomia, dokładamy ,,cegiełkę” pod przyszłe sukcesy – dodaje Rafał Nowacki.

Umowa z firmą Eplomby.pl zakłada m.in. obecność logotypu na koszulkach meczowych piłkarzy oraz wspólne akcje wizerunkowe z Klubem.

Witamy nowego Sponsora na pokładzie i cieszymy się, że kolejny lokalny przedsiębiorca obdarzył nas swoim zaufaniem.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: 

Odwiedź witrynę Eplomby.pl

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę